Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Švajčiarsko SUI

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
2STEINEGGER MartinĽO600010-2000030.000.00
5SUTTER PatrikĽO60448-2000050.000.00
7STREIT MarkĽO64042200301331.000.00
9BALDI MattiaPK61016-20000425.000.00
11RÜTHEMANN IvoĽK60222-4000090.000.00
12DELLA ROSSA PatricPK6101400010425.000.00
15von ARX RetoC622410-500001118.0040.00
16WINKLER BenjaminPO60004-5000020.000.00
17CRAMERI Gian-MarcoC6033230000110.0044.00
18PLÜSS MartinC60112-1000050.0047.00
20PAVONI RetoB60000-3000000.000.00
21FISCHER PatrickPK64046010011040.0057.00
22VAUCLAIR GeoffreyĽK60002-4000080.00100.00
24ZEITER MichelC602210-1000080.0048.00
25MARQUIS PhilippePO60000-2000000.000.00
26KELLER OlivierĽO600010-1000040.000.00
28JAKS PaulB500000000000.000.00
29MULLER LaurentĽK40002-2000020.000.00
30JENNI MarcelĽK6202011000825.0025.00
31SEGER MathiasĽO61128-20000714.00100.00
32RIZZI SandroC60000-4000020.0049.00
35JEANNIN SandyPK60006-1000030.0025.00
40AEBISCHER DavidB50002-3000000.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
20PAVONI Reto664186:2712657784.423.8600
28JAKS Paul6100:000000.000.0000
40AEBISCHER David654173:3313657883.334.4912
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov