Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Kanada CAN

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1TUGNUTT RonB1001109000000.000.00
3BODGER DougĽO10022400000130.000.00
4BLAKE RobPO102571231020287.000.00
5QUINTAL StéphaneĽO10325440011933.000.00
6ODONNELL SeanĽO9123631000520.000.00
9GRAVES AdamPK105278110003116.0056.00
11REDDEN WadeĽO10123640000119.000.00
13LAPOINTE ClaudeC101341051000157.0064.00
14WHITNEY RayPK101672240001264.000.00
16STILLMAN CoryC1044814420102218.0055.00
19DOAN ShaneĽK40000-2000010.000.00
21WALKER ScottC1023516500001414.0020.00
22McCABE BryanĽO101341050000195.000.00
24THORNTON ScottPK105166700102322.0050.00
26SZYSKY ChrisPK700040000020.000.00
31TABARACCI RickB1000021000000.000.00
39FRIESEN JeffPK72240000101315.0025.00
40BRATHWAITE FredB900000000000.000.00
41MARLEAU PatrickĽK7123000000333.0055.00
44NIEDERMAYER RobĽK102138-100001217.0057.00
49SAVAGE BrianPK83366300102313.00100.00
53MORRIS DerekPO10044600000190.000.00
55DAZE EricĽK201102000050.000.00
94SMYTH RyanĽK100221210000140.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1TUGNUTT Ron1097328:131111913091.542.0100
31TABARACCI Rick10104219:00119010189.113.0102
40BRATHWAITE Fred10100:000000.000.0000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov