Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Nórsko NOR

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1SCHISTAD RobertB60000-9000000.000.00
3SVENDSBERGET GeirPK60002-5000070.000.00
4AABY HenrikĽK200061000020.0057.00
7JAKOBSEN TommyPK61012-30000119.000.00
9MANSKOW HANSEN AndréĽK61012-51000714.000.00
10FJELD MortenĽK500010-8000050.000.00
13ANDERSEN Lars-HåkonĽK53140100101520.000.00
14TRYGG MariusC60110-7000040.0037.00
15NØRSTEBØ Svein EnokPO60228-60000120.000.00
16ANDERSEN Carl-OscarC60002-3000030.000.00
17KNOLD MartinĽO30112-2000020.000.00
18DAHLSTROM OleC60222-30000160.0046.00
19SKRØDER Per-ÅgePK62134-100001315.0067.00
20JOHNSEN PålC60000-7000080.0053.00
21MAGNUSSEN TrondĽK60221020000150.000.00
23TRYGG MatsPO5112200000911.000.00
24WOLD KetilĽO60002-2000000.000.00
25NILSEN Sjur RobertPK61016-10000714.0050.00
26MYRVOLD AndersĽO601110-1000050.000.00
29VIKINGSTAD ToreC6123230000128.0052.00
30JOSEFSEN BjørgeB500000000000.000.00
31SORLI OivindB50000-1000000.000.00
32SORLIE BardPO60006-3000070.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1SCHISTAD Robert655300:00229812081.674.4000
30JOSEFSEN Bjørge65127:432222491.674.3300
31SORLI Oivind62132:172212391.303.7200
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov