Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Ukrajina UKR

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1VYUKHIN OlexandrB30000-5000000.000.00
2GODYNYUK AlexandrĽO30000-4000020.000.00
3KLYMENTIEV SergiiĽO3112600010813.000.00
5SAVYTSKY OleksandrĽO200000000000.000.00
6GUNKO IuriiĽO300061000010.000.00
7BOBROVNIKOV VasylC30000-4000010.0037.00
8OSTROUSHKO ArtemĽO30002-2000010.000.00
9GONCHARENKO ViktorĽK30000-4000000.0078.00
10SHAKHRAYCHUK VadymC300081000030.0065.00
11STEPANYSHCHEV AnatoliiĽK30000-2000050.000.00
12SALNIKOV RomanPK30004-2000000.000.00
14SHYRYAEV ValeriyĽO30006-5000080.000.00
15LYTVYNENKO VitaliyĽK3101210000128.0050.00
16MARKOVSKYY DmytroPK300021000050.0025.00
17BUTSENKO KonstyantinĽK30002-3000030.0031.00
18SLIVCHENKO VadymC30000-4000040.000.00
19DIDKOVSKIY DanyloC30006-1000000.0033.00
20VASYLYEV OleksandrB300000000000.000.00
22SHUNDROV YuriyB30000-3000000.000.00
25SYNKOV OlegĽK31012-40010250.000.00
26KASIANCHUK KostiantynC30000-2000020.000.00
29OLETSKYY ValentynPK30000-1000040.0067.00
30ZAVALNIUK ViacheslavPO300018-6000010.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1VYUKHIN Olexandr333122:348687689.473.9200
20VASYLYEV Oleksandr3000:000000.000.0000
22SHUNDROV Yuriy33257:265253083.335.2200
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov