Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Švédsko SWE

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1HEDBERG JohanB300001000000.000.00
2OLSSON ChristerPO101232000010128.000.00
4DJOOS PärPO10235041010239.000.00
6JOHNSSON KimĽO10000400000150.00100.00
8ERIKSSON AndersĽO100331420000130.000.00
10MOLIN OvePK1000060000080.000.00
11ALFREDSSON DanielPK104598520202020.0025.00
12SEDIN DanielĽK90112-1000030.0075.00
14MATTSSON JesperPK100114-1000090.0050.00
15HUOKKO JanPO10022230000210.000.00
16FALK NichlasC1002243000000.0062.00
17JONSSON HansĽO100001640000120.000.00
18JOHANSSON ThomasĽO51124-11010176.000.00
19NORDSTRÖM PeterĽK100112-2000040.0067.00
20SEDIN HenrikC80004-1000020.0082.00
21JÖNSSON JörgenC1031410220101421.0041.00
24SUNDSTRÖM NiklasC8527421020771.0060.00
26PÅHLSSON SamuelC10134400000813.0045.00
32RÖNNQVIST PetterB800024000000.000.00
35SALO TommyB900021000000.000.00
38LARSSON JanC10112620010520.0055.00
91NÄSLUND MarkusPK10641016600102722.000.00
92NYLANDER MichaelPK102468400101217.0060.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1HEDBERG Johan10310:100000.000.0000
32RÖNNQVIST Petter1083119:563454893.751.5002
35SALO Tommy1098423:471315116492.071.8402
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov