Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Rusko RUS

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1TSAREV AndreiB600000000000.000.00
2VISHNEVSKY VitaliĽO60118-1000020.000.00
3BYKOV DmitriĽO6000100000020.000.00
4KHAVANOV AlexanderĽO600062000060.000.00
5IAKHANOV AndreiĽO60008-2000070.000.00
6TRTYCHNYI SergeiPO6112630100813.000.00
7OKTIABREV ArtourĽO6000100000030.000.00
9KUDASHOV AlexeiC602260000040.0038.00
14PETROV OlegPK6022400000130.0025.00
15SUSHINSKY MaximPK61234300001010.000.00
16BARKOV AlexanderC60000-2000050.0047.00
19YASHIN AlexeiC68196410422236.0037.00
20SOUBBOTINE DmitriĽK60000-2000050.00100.00
23PROKOPEV AlexanderC6112410010911.0045.00
24PETRENKO SergeiĽK6246230001633.0033.00
25SARMATIN MikhailĽK6000101000020.000.00
27GUSMANOV RavilPK6235211110922.000.00
28BAOUTIN SergueiĽO402284000040.000.00
30VOLKOV AlexeiB500000000000.000.00
31PODOMATSKI EgorB600004000000.000.00
32MARKOV AndreiĽO61452300001010.000.00
44KARPOV ValeriPK60000-1000080.0067.00
61AFINOGENOV MaximPK62132000201911.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1TSAREV Andrei66136:5701717100.000.0000
30VOLKOV Alexei6000:000000.000.0000
31PODOMATSKI Egor666323:031312513890.582.4100
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov