Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Fínsko FIN

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1KIPRUSOFF MiikkaB1200007000000.000.00
2KIPRUSOFF MarkoĽO12145410000128.000.00
3NUMMELIN PetteriPO120004-10000230.000.00
4TIMONEN KimmoPO12145670010323.000.00
5BERG Aki-PetteriĽO12000290000040.000.00
6MARTIKAINEN KariPO1204423000090.000.00
7NIEMI Antti-JussiPO12112830000813.000.00
8SELÄNNE TeemuPK113811251000398.0033.00
9LYDMAN ToniĽO1000042000080.000.00
11KOIVU SakuC10412164800202218.0059.00
12JOKINEN OlliC1231414120201718.0050.00
14HELMINEN RaimoC121342-21000157.0048.00
15TORMANEN AnttiPK1200010-20000100.000.00
16PELTONEN VilleĽK122352000102110.000.00
17KALLIO TomiPK12123040000186.000.00
22ELORANTA MikkoĽK12123621000138.00100.00
25SIHVONEN ToniC12112631000520.0064.00
27LIND JuhaĽK12325451000838.0022.00
30TOSKALA VesaB1000000000000.000.00
31SULANDER AriB1200043000000.00100.00
32RINTANEN KimmoĽK12202230000540.0056.00
33TUOMAINEN MarkoPK1242628210102119.0060.00
42KARALAHTI JerePO125382501403216.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1KIPRUSOFF Miikka12124155:493626595.381.1600
30TOSKALA Vesa12000:000000.000.0000
31SULANDER Ari12129463:571517619192.151.9404
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov