Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Japonsko JPN

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1IWASAKI ShinichiB30000-7000000.000.00
2TAKAGI KunioPO30000-1000000.000.00
3SUGISAWA AkihitoC30000-9000020.00100.00
4ISOJIMA AkihitoPO30000-2000030.000.00
7KOBORI TakayukiĽO30004-10000020.000.00
9KATAYAMA TatsukiPO300002000000.000.00
11KAWAGUCHI YutakaĽO30004-4000010.000.00
12SHIRONO MasakiC30000-2000030.0050.00
16SAKAI ToshiyukiC31010-40010813.000.00
18MURAKAMI HiroyukiPK30000-4000020.0043.00
19IWATA YasunoriC301120000010.0033.00
20SUZUKI TakahitoĽK32020-20010729.000.00
21MATSUURA HiroshiĽK30000-4000030.000.00
23YAMANAKA TakeshiĽO30224-9000040.00100.00
24SATO MasakazuĽK30002-1000000.000.00
28DAIKAWA DanielPO30116-5000070.000.00
30YAHATA ShinĽK31010-70000119.0057.00
34SAKATA JunjiPK30110-5000030.000.00
47KABAYAMA YoshikazuC301110-7000020.0037.00
61HARUNA MasahitoB300000000000.000.00
70IMOO DustyB30000-8000000.000.00
75YULE ChrisĽK301140000020.00100.00
77NAKAJIMAYA YujiroĽO31012-100001100.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1IWASAKI Shinichi33280:008425084.006.0000
61HARUNA Masahito3000:000000.000.0000
70IMOO Dusty33299:2914657982.288.4400
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov