Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Bielorusko BLR

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
2SHABANOV SergeiB600000000000.000.00
3KHMYL OlegĽO6123630010425.000.00
5ROMANOV OlegPO6101620000714.000.00
6MATUSHKIN IgorĽO600022000060.000.00
8LEONTIEV OlegPO6101220000333.000.00
9ANDRIEVSKI AlexanderĽK62022200001217.0016.00
10KARACHUN ViktorC6134411000714.0041.00
11BEKBULATOV VadimC6022122000060.0038.00
13KOVALEV AndreiPK62242200111020.0017.00
14PANKOV VasilyC621331-100101217.0017.00
16SKABELKA AndreiPK602243000080.0033.00
17KALYUZHNY AlexeiC6112631000138.0045.00
18ANTONENKO OlegĽK62134110001217.000.00
21MIKULCHIK OlegĽO60006-2000030.000.00
25ZHURIK AleksandrĽO600043000010.000.00
26KRIVOKHIZHA YuryPO60118-1000050.000.00
28KOLTSOV KonstantinPK600041000080.000.00
29TSYPLAKOV VladimirPK62242210001020.0060.00
30KOPAT VladimirĽO600061000060.000.00
31MEZIN AndreiB600045000000.000.00
32PANKOV DmitryĽK61122-10000157.0058.00
33FATIKOV LeonidB600000000000.000.00
55GALCHENYUK AleksanderC60116-1000030.0043.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
2SHABANOV Sergei6000:000000.000.0000
31MEZIN Andrei666360:001013514593.101.6714
33FATIKOV Leonid6600:000000.000.0000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov