Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Taliansko ITA

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
6STRAZZABOSCO MicheleĽO300020000010.000.00
8CHELODI ArmandoC30000-4000020.0049.00
9CICCARELLO GiusPK30000-1000000.000.00
10de TONI LinoPK30002-2000010.00100.00
11RAMOSER RolandPK101120000010.000.00
12MANSI MaurizioĽO30334-10000120.0050.00
14LORENZI CarloPO30002-1000000.000.00
17ORLANDO GaetanoPK30114-1000050.0051.00
18de TONI ManuelĽK30002-1000010.0013.00
19FELICETTI DinoC30000-1000020.000.00
21BUSILLO GiuseppePK33032-10010650.000.00
22MARGONI StefanoĽK30000-4000080.00100.00
23MARCHETTI GiovanniĽO30004-2000020.000.00
24CHITARRONI MarioC30332-3000030.0055.00
25BIAFORE ChadĽO30002-2000030.000.00
26RUCCHIN LarryĽO30002-3000030.000.00
27TOPATIGH LucioĽK3134000000520.000.00
29BARTOLONE ChristopherPO33146-200201030.000.00
30CAMPESE BrunoB300000000000.000.00
33CARPANO AndreaB30002-4000000.000.00
35MAZZOLI Patrick JamesB10000-3000000.000.00
37de ANGELIS MichaelĽO30110-3000000.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
30CAMPESE Bruno3200:000000.000.0000
33CARPANO Andrea333160:00138810187.134.8802
35MAZZOLI Patrick James31120:00481266.6712.0000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov