Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Spojené štáty USA

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1DUFFUS ParrisB6000213000000.000.00
2MOTTAU MikeĽO3213020020540.000.00
3TAMER ChrisĽO6101830000813.000.00
4HEDICAN BretPO6011850000100.000.00
5RICHTER BarryPO62020400001613.000.00
6KECZMER DanPO6202650000825.000.00
7LACHANCE ScottĽO600041000050.000.00
8KNUBLE MikePK60001010000100.000.00
9BISSETT TomĽK63030300001225.000.00
10MILLER KellyĽK601122000030.000.00
11CULLEN MattC6167450000128.0049.00
12EMMA DavidĽK6134000000813.0065.00
14HENDRICKSON DarbyC602203000030.0055.00
17CHORSKE TomĽK6112430000119.000.00
18LEGWAND DavidC602240000060.0061.00
19DONATO TedĽK62686620101118.00100.00
20SMOLINSKI BryanC63368310101916.0055.00
21KLATT TrentĽK63030500001225.00100.00
22WEINRICH EricĽO6123220000714.000.00
23JOHNSON CraigPK6033020000130.0050.00
25PANDOLFO JayĽK200000000010.000.00
30THOMAS TimB60000-2000000.000.00
31ROGLES ChrisB100000000000.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1DUFFUS Parris665258:26710811593.911.6312
30THOMAS Tim66298:507717891.034.2500
31ROGLES Chris6000:000000.000.0000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov