Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Rakúsko AUT

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
4UNTERLUGGAUER GerhardĽO6101410000714.000.00
5LAKOS AndrePO60006-3000060.000.00
6LAVOIE DominicĽO6202801020287.000.00
7PUSNIK AndreasĽK63362-100111030.0044.00
9SEARLE ThomasĽO602224000080.00100.00
10BRANDNER ChristophPK604462000050.000.00
11RESSMANN GeraldĽK61231600010520.0059.00
12KONIG ChristophĽK6112411000425.000.00
16NASHEIM RichardC603320000060.000.00
18GUNTNER MichaelPO60004-3000090.00100.00
19KRUMPSCHMID NormandĽK620216100001020.0042.00
21SCHADEN MarioPK6101611000425.0051.00
22PODLOSKI RaymondC61012-20000425.0060.00
24LANZINGER GüntherPK60002-3000080.0067.00
25SUTTNIG MichaelB600000000000.000.00
27TRATTNIG MatthiasC62024000001118.0075.00
28KASPER PeterĽO600062000030.000.00
29PERTHALER ChristianC6112040000520.00100.00
30HOHENBERGER HerbertPO300020000010.000.00
31DALPIAZ ClausB500000000000.000.00
38DIVIS ReinhardB600021000000.000.00
47ULRICH MartinPO61121020010157.000.00
74KALT DieterPK60332-20000120.00100.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
25SUTTNIG Michael6100:000000.000.0000
31DALPIAZ Claus6500:000000.000.0000
38DIVIS Reinhard666360:001918720690.783.1712
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov