Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 1999

Francúzsko FRA

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
7BARIN StéphanePK30110-2000060.000.00
8BRIAND ArnaudC32132-30020540.0041.00
9ROZENTHAL MauriceĽK301120000050.0040.00
10MEUNIER LaurentC300000000010.000.00
11ROZENTHAL FrançoisĽK30000-2000020.000.00
12BOZON PhilippePK31014-30000617.0033.00
13DEWOLF KarlĽO30002-4000070.000.00
15ALLARD PierrePK3101200000425.000.00
16LEMOINE Jean-PhilippeĽO300010-3000020.000.00
19OUELLET RobertC31122-400001100.0034.00
22MORTAS AnthonyC300040000020.0058.00
23GUENNELON GeraldPO300061000000.000.00
24PEREZ DenisĽO31016-50010425.000.00
26POUGET ChristianC30006-2000090.0055.00
27POUDRIER SergeĽO302227-3000080.000.00
29GRAVEL FrançoisB30000-5000000.000.00
33LHENRY FabriceB100000000000.000.00
34FILIPPIN Jean-ChristophePO300061000010.000.00
36AIMONETTO RichardĽK30000-2000020.000.00
39HUET CristobalB30000-3000000.000.00
43DUBOIS GregoryĽO30004-3000000.000.00
46BACHELET BenoitPK30004-3000000.00100.00
47GUILLEMARD FranckC30000-3000010.0039.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
29GRAVEL François332119:3412627483.786.0200
33LHENRY Fabrice3000:000000.000.0000
39HUET Cristobal33160:006152171.436.0000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov