Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Rakúsko AUT

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
4UNTERLUGGAUER GerhardĽO62024-210101118.000.00
6LAVOIE DominicPO60111200000130.00100.00
8KASPER PeterĽO600002000020.000.00
9SEARLE ThomasĽO6123240000911.000.00
10BRANDNER ChristophPK64044111101527.000.00
11RESSMANN GeraldĽK60114-1000070.0057.00
12TRATTNIG MatthiasPK6112600000813.00100.00
19LUKAS PhilippC600020000040.000.00
20HOHENBERGER MartinC6112410000813.00100.00
21SCHADEN MarioPK600020000060.0042.00
22LAKOS AndrePO600060000040.000.00
24LANZINGER GüntherPK600080000080.0043.00
25SUTTNIG MichaelB600000000000.000.00
26WHEELDON SimonĽK51341010010714.0043.00
27KROMP WolfgangĽK600001000070.000.00
28BAUMGARTNER GregorPK60000-1000040.0021.00
29PERTHALER ChristianC60000-2000060.000.00
30HOHENBERGER HerbertPO602218-1000080.000.00
31DALPIAZ ClausB600000000000.000.00
32MARCZELL ArthurC61012100001100.000.00
38DIVIS ReinhardB600002000000.000.00
47ULRICH MartinPO60220-10000100.000.00
74KALT DieterC63142100201520.0073.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
25SUTTNIG Michael6600:000000.000.0000
31DALPIAZ Claus6000:000000.000.0000
38DIVIS Reinhard666358:561518620192.542.5100
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov