Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Francúzsko FRA

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
3SOGHOMONIAN Jean-MarcPO60006-3000000.000.00
4DUBOIS GregoryĽO600000000010.000.00
7BARIN StéphanePK6123400010119.0050.00
8BRIAND ArnaudC64488-210201921.0045.00
9ROZENTHAL MauriceĽK63588001201718.000.00
10MEUNIER LaurentC64372010211724.0048.00
11ROZENTHAL FrançoisĽK61120-10010714.000.00
12BOZON PhilippePK61236-40010254.0043.00
13DEWOLF KarlĽO6000121000090.000.00
14TREILLE YorickĽK601101000060.00100.00
15ALLARD PierrePK30002-2000040.000.00
19OUELLET RobertC60004-2000080.0052.00
22MORTAS AnthonyC60000-2000020.0050.00
24PEREZ DenisĽO60228-3000030.000.00
27AMAR BaptistePO600000000020.000.00
33LHENRY FabriceB60000-1000000.000.00
34FILIPPIN Jean-ChristophePO600010-4000010.000.00
35BACHET VincentĽO61014-10000333.000.00
36AIMONETTO RichardĽK6112800000714.000.00
39HUET CristobalB600000000000.000.00
42ZWIKEL JonathanC6123200000520.0050.00
45ROLLAND PatrickB50000-3000000.000.00
46BACHELET BenoitPK6213210000922.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
33LHENRY Fabrice66294:495394488.643.1600
39HUET Cristobal644239:13119110289.222.7600
45ROLLAND Patrick62125:115192479.1711.9100
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov