Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Kanada CAN

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1RAM JamieB300000000000.000.00
3TRAVERSE PatrickĽO8101030000425.000.00
4PHILLIPS ChrisĽO900024000050.000.00
5FINLEY JeffPO7112001000714.000.00
6AUCOIN AdrianĽO933614700202114.000.00
7MURPHY LarryPO30000-1000080.000.00
9MORRISON BrendanC7134270000813.0053.00
10JOHNSON MikePK911210-200001010.00100.00
11LETOWSKI TrevorĽK902266000090.0053.00
15ISBISTER BradPK943718100101822.000.00
16SILLINGER MikeC93034300101225.0062.00
19McAMMOND DeanĽK800004000080.000.00
20LAPOINTE MartinC300040000020.0050.00
21MAYERS JamalPK7101230000425.000.00
24ALLEN PeterPO100000000000.000.00
26SULLIVAN StevePK941514-100303213.0054.00
27SCHAEFER PeterC8101431000425.00100.00
28REGEHR RobynPO600026000050.000.00
33DRAPER KrisPK3101000000250.0051.00
37BROWN CurtisĽK9134840000166.0066.00
38TREMBLAY YannickĽO91120200001010.000.00
40BRATHWAITE FredB900000000000.000.00
44BERTUZZI ToddPK954947510001533.000.00
55JOVANOVSKI EdĽO9112830000205.000.00
60THÉODORE JoséB9000011000000.000.00
94SMYTH RyanĽK93690320211916.00100.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1RAM Jamie9000:000000.000.0000
40BRATHWAITE Fred99158:584222684.624.0700
60THÉODORE José998478:111317919293.231.6320
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov