Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Švajčiarsko SUI

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1GERBER MartinB70000-2000000.000.00
3VAUCLAIR JulienPO70000-2000050.000.00
4CONNE FlavienĽK71016-10000813.00100.00
5SUTTER PatrikĽO71348-200001010.000.00
7STREIT MarkĽO70114-20000100.000.00
8MICHELI ClaudioĽK701100000040.000.00
11STEINEGGER MartinĽO700022000020.000.00
12DELLA ROSSA PatricPK70116-1000030.000.00
14DEMUTH AlainPK7101400000520.000.00
15von ARX RetoC71232-10000147.0042.00
17CRAMERI Gian-MarcoC72576-200001118.0040.00
19AESCHLIMANN Jean-JacquesC500001000020.0035.00
20PAVONI RetoB700000000000.000.00
21FISCHER PatrickPK73258-40020838.0033.00
22KELLER OlivierĽO71231040000333.000.00
24ZEITER MichelC70006-10000160.0046.00
27SALIS EdgarĽO71234-30010128.000.00
28JAKS PaulB600000000000.000.00
30JENNI MarcelĽK72354010101118.0050.00
31SEGER MathiasPO700082000040.000.00
32RÜTHEMANN IvoĽK73030-10010838.0067.00
34ZIEGLER RolfĽO70004-1000000.000.00
38ZIEGLER ThomasPK7224031000729.0048.00
39RIESEN MichelPK11012-10010250.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1GERBER Martin772120:007485587.273.5000
20PAVONI Reto775299:411413715190.732.8000
28JAKS Paul7000:000000.000.0000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov