Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Švédsko SWE

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
5ANDERSSON PeterĽO71341231010119.000.00
7PERSSON RicardPO700062000070.000.00
8FRANZEN RikardPO501161000060.000.00
10GAHN KristianĽK71231030000911.0059.00
11AXELSSON Per-JohanĽK6134240000813.0062.00
12SEDIN DanielĽK73258400101323.000.00
14NORSTRÖM MattiasPO601182000060.000.00
15HAKANSSON MikaelPK7101000000714.0060.00
16PÅHLSSON SamuelC700040000090.0058.00
19NORDSTRÖM PeterĽK72134-10000825.0056.00
20SEDIN HenrikC7235630000729.0038.00
21JÖNSSON JörgenC6022200000110.0053.00
22HUSELIUS KristianĽK74154121201136.000.00
23LINDQUIST FredrikĽK6112010000333.000.00
24RONNQVIST JonasĽK70330-2000050.0058.00
28NORD BjörnĽO73366500102512.000.00
29MAGNUSSON MikaelĽO700014-2000030.000.00
30HADELOV AndreasB400000000000.000.00
32TELLQVIST MikaelB70000-2000000.000.00
33MODIN FredrikĽK73144200002114.00100.00
34TJÄRNQVIST DanielĽO7112010000714.000.00
35SALO TommyB600049000000.000.00
92NYLANDER MichaelPK7156600010813.0070.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
30HADELOV Andreas7200:000000.000.0000
32TELLQVIST Mikael76160:004232785.194.0000
35SALO Tommy766358:311011812892.191.6714
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov