Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Rusko RUS

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
4KHAVANOV AlexanderĽO402206000090.000.00
8SUSHINSKY MaximPK63140310001323.000.00
9KUDASHOV AlexeiC60114-3000090.0046.00
10BURE PavelPK641510100003213.000.00
13KAMENSKI ValeriĽK60001010000100.0067.00
14PETROV OlegPK6112420000119.0033.00
15MIRONOV DmitriĽO6000400000120.000.00
19YASHIN AlexeiC5112800000138.0053.00
20BRYZGALOV IlyaB600003000000.000.00
21KHARITONOV AlexanderĽK62352600011315.0050.00
23PROKOPEV AlexanderC6224661001633.0044.00
25KOZLOV ViktorPK6134210000186.0043.00
27GALANOV MaximPO60000-2000060.000.00
29KRAVTCHOUK IgorĽO6000020000130.000.00
31PODOMATSKI EgorB600003000000.000.00
32MARKOV AndreiĽO6022070000120.0067.00
33ZHAMNOV AlexeiC501101000080.0058.00
44ZHITNIK AlexeiĽO60112-20000110.000.00
51KOVALENKO AndreiPK60000-2000060.000.00
55GONCHAR SergeiPO6101200010911.000.00
61AFINOGENOV MaximPK6101420000119.000.00
73NIKOLISHIN AndreiC40000-1000030.0070.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
20BRYZGALOV Ilya664218:2410738387.952.7500
31PODOMATSKI Egor663139:313384192.681.2900
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov