Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Japonsko JPN

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1IWASAKI ShinichiB60000-8000000.000.00
3ITO KengoĽO60006-2000030.000.00
5MIYAUCHI FumitakaĽO60004-3000020.000.00
7KOBORI TakayukiĽO60112-5000030.000.00
9KATAYAMA TatsukiPO60004-7000060.000.00
11KAWAGUCHI YutakaĽO60114-8000070.000.00
13KON YosukeC60002-3000020.0052.00
15ONO YutakaPK60000-3000020.0067.00
16TSUCHIDA HidejiPK60000-2000040.0033.00
18SUZUKI TakahitoPK60000-40000140.0050.00
19IWATA YasunoriPK61120-80000911.0049.00
22KOBAYASHI TomohitoPK61120-80000520.000.00
28ISOJIMA AkihitoPO40112-4000040.000.00
39MIURA HiroyukiPO600010-10000000.000.00
40FUJITA KiyoshiĽK611239-80000128.0058.00
41NIHEI TaroPK60002-2000050.000.00
47KABAYAMA YoshikazuC60224-70000150.0044.00
61HARUNA MasahitoB600000000000.000.00
70IMOO DustyB60000-12000000.000.00
71KUWABARA RyanĽK64158-500202218.0041.00
75YULE ChrisC61122-50010205.000.00
77KAWASHIMA MakotoĽO60008-2000000.000.00
96SATO MasakazuPK60002-3000040.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1IWASAKI Shinichi663172:3517829982.835.9100
61HARUNA Masahito6000:000000.000.0000
70IMOO Dusty664187:25208210280.396.4000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov