Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Ukrajina UKR

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1BRUL YevgenB600000000000.000.00
2YAKUSHYN DmytroĽO6112620000333.000.00
3KLYMENTIEV SergiiĽO6011820000160.000.00
4POLKOVNIKOV OlegPO60000-1000020.000.00
5SAVYTSKY OleksandrĽO6123600000911.000.00
6RAZIN GennadiĽO602240000040.000.00
7BOBROVNIKOV VasylPK6101020010911.0050.00
8OSTROUSHKO ArtemPK60008-3000040.000.00
10SHAKHRAYCHUK VadymC622414-100101315.0060.00
11BEZSHCHASNYY RuslanPK600020000030.000.00
13VOYUSH AndriyĽK600001000010.000.00
14KALMIKOV KonstantinPK62020-20010825.000.00
15LYTVYNENKO VitaliyĽK64262210201724.000.00
18SAVENKO BogdanPK60002-4000060.0050.00
19PROTSENKO BorysC521327-11000825.0033.00
20KARPENKO IgorB60004-2000000.000.00
21VARLAMOV SergiiPK6055422000080.0067.00
22SELIVERSTOV VadymB600000000000.000.00
23LAZARENKO OleksiyPK30004-1000000.000.00
24MATVIICHUK OleksandrPK61458-20000425.0056.00
25YAKOVENKO OlexandrC60000-2000030.0034.00
29OLETSKYY ValentynPK201160000000.00100.00
30ZAVALNIUK ViacheslavPO61018-20000520.0029.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1BRUL Yevgen6500:000000.000.0000
20KARPENKO Igor666358:142114116287.043.5214
22SELIVERSTOV Vadym6100:000000.000.0000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov