Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Fínsko FIN

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
3NUMMELIN PetteriPO92460700101811.000.00
5BERG Aki-PetteriĽO9101650000520.000.00
7NIEMI Antti-JussiPO90000-1000050.000.00
9LYDMAN ToniĽO91011220000617.000.00
10TIKKANEN EsaC921310200001414.0042.00
14HELMINEN RaimoC92240-300101315.0047.00
16PELTONEN VilleĽK90442-20000180.000.00
17KALLIO TomiPK9257000010248.000.00
21LUMME JyrkiĽO92354100101811.00100.00
24SIHVONEN ToniC901121000030.0045.00
25HENTUNEN JukkaPK933612900001421.000.00
27LIND JuhaĽK93474820001520.0050.00
28KAPANEN NikoC94374910011331.0043.00
30NURMINEN PasiB900001000000.000.00
31SULANDER AriB900004000000.000.00
32RINTANEN KimmoĽK8167010000119.0040.00
33TUOMAINEN MarkoPK92356110001020.0075.00
34VIRTA TonyPK9112000000911.000.00
35TOSKALA VesaB800024000000.000.00
41AALTO AnttiC80006-1000070.0056.00
42KARALAHTI JerePO9112800000205.000.00
44NIINIMAA JanneĽO9213851020287.000.00
62JOKINEN OlliC9134600000195.0041.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
30NURMINEN Pasi95160:001242596.001.0000
31SULANDER Ari953180:007525988.142.3310
35TOSKALA Vesa985298:50158510085.003.0102
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov