Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Taliansko ITA

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
4GRUBER IngemarPO60000-4000010.000.00
5INSAM LeoĽK60006-6000090.000.00
6STRAZZABOSCO MicheleĽO500010-2000040.000.00
8CHELODI ArmandoC50002-1000030.0046.00
9HELFER ArminĽO600012-4000010.00100.00
10de TONI LinoPK60112-4000030.000.00
11RAMOSER RolandPK60000-6000050.0017.00
12MANSI MaurizioĽK101102000020.000.00
14LORENZI CarloPO60004-6000090.000.00
16ZARRILLO BrunoPK64156111001921.0038.00
18de TONI ManuelĽK60000-7000030.0056.00
19FELICETTI DinoC62138-30000633.0042.00
20COMPLOI GeorgĽO600014-7000030.000.00
21BUSILLO GiuseppePK500018-3000020.0025.00
22MARGONI StefanoĽK60000-6000050.0050.00
23ZISSER StefanC50000-2000030.0050.00
24CHITARRONI MarioC613412-10000813.0050.00
27TOPATIGH LucioĽK602242000080.000.00
28SACRATINI VezioC611218-20000617.0038.00
29BARTOLONE ChristopherPO600026-10000100.000.00
33CARPANO AndreaB60000-9000000.000.00
34ROSATI MichaelB30000-3000000.000.00
35HELL GüntherB600000000000.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
33CARPANO Andrea665209:421611513187.794.5800
34ROSATI Michael633150:1812728485.714.7910
35HELL Günther6300:000000.000.0000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov