Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Spojené štáty USA

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1RHODES DamianB700000000000.000.00
3MOTTAU MikeĽO70110-2000010.000.00
6HOUSLEY PhilĽO72350200001118.000.00
7CLYMER BenPO7000430000150.000.00
8TANCILL ChrisPK7123230000147.0050.00
10KONOWALCHUK SteveĽK7213200110922.0044.00
11LEGWAND DavidC6112400000617.0046.00
12PLANTE DerekC71124-10010128.0056.00
14HENDRICKSON DarbyĽK71121230000128.0035.00
16PELUSO MikeĽK72240120101118.000.00
17HALPERN JeffC71124-10000147.0048.00
19NIELSEN JeffPK7112210000617.000.00
22WEINRICH EricĽO702241000050.000.00
23HEINZE StevePK7033810000120.000.00
24GIONTA BrianPK72132000101315.000.00
25GILL HalĽO7000142000090.000.00
27O'SULLIVAN ChrisPO7011000000100.000.00
28LUONGO ChristopherPO5101001000617.000.00
31ESCHE RobertB700003000000.000.00
33BOGUNIECKI EricC701122000060.0060.00
35GOEHRING KarlB700000000000.000.00
39HAGGERTY SeanĽK7112820100520.00100.00
55BLAKE JasonĽK71122-21010147.0065.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1RHODES Damian765300:001210611889.832.4010
31ESCHE Robert772120:001626398.410.5010
35GOEHRING Karl7100:000000.000.0000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov