Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Nórsko NOR

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1SCHISTAD RobertB600000000000.000.00
3SVENDSBERGET GeirPK60004-3000030.000.00
6SELLGREN MartinĽO60002-4000040.000.00
7JAKOBSEN TommyPK60228-40000120.000.00
8HANSEN MadsC60000-6000060.0044.00
9VESTERHEIM StigĽK50000-1000010.000.00
10FJELD MortenĽK61122-30010425.0045.00
14TRYGG MariusC62020-200101911.000.00
15NØRSTEBØ Svein EnokPO60110-1000050.00100.00
17KNOLD MartinĽO62356-10010922.0050.00
18DAHLSTROM OleC61234-10010138.0055.00
19SKRØDER Per-ÅgePK64150310201527.0050.00
20JOHNSEN PålC60110-40000100.0050.00
21MAGNUSSEN TrondĽK636910400101520.0067.00
22NILSEN JohnnyĽO60004-2000070.000.00
23TRYGG MatsPO61456-20000138.000.00
24WOLD KetilĽO60006-3000060.000.00
25NILSEN Sjur RobertPK61014-40000425.000.00
29VIKINGSTAD ToreC63251041010838.0050.00
30JOSEFSEN BjørgeB600000000000.000.00
32SÆTHER JoakimPK61012-60000250.0050.00
33FREDRIKSEN AndersC60000-4000020.0047.00
34WOLD VidarB60000-8000000.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1SCHISTAD Robert66285:142293193.551.4100
30JOSEFSEN Bjørge6000:000000.000.0000
34WOLD Vidar665273:47229711981.514.8210
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov