Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2000

Bielorusko BLR

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
2SHABANOV SergeiB600000000000.000.00
3KHMYL OlegĽO62024-40010922.000.00
5ROMANOV OlegĽO601122000040.000.00
6MATUSHKIN IgorĽO601142000060.000.00
8MAKRITSKI AlexanderĽO60002-2000020.000.00
9ANDRIEVSKI AlexanderPK3123230001520.0022.00
10KARACHUN ViktorPK62022400001020.0049.00
13KOVALEV AndreiC62246-31010825.0050.00
14PANKOV VasilyPK61124-20010813.00100.00
16SKABELKA AndreiĽK503321000080.000.00
17KALYUZHNY AlexeiPK612312-50010425.0052.00
18DUDIK DmitryPK60002-4000030.000.00
23SALEI RuslanPO60114-60000130.000.00
24STAROSTENKO DmitryĽK6101000000166.000.00
25KRIVOKHIZHA YuryPO601120000060.000.00
26STAS SergeiPO621310-11001633.000.00
29TSYPLAKOV VladimirPK53254-210201718.0033.00
30KOPAT VladimirĽO60004-5000000.000.00
31MEZIN AndreiB60000-4000000.000.00
32PANKOV DmitryĽK60112-1000080.0055.00
33FATIKOV LeonidB60000-1000000.000.00
34VALUI VitalyPK61122-10000714.00100.00
55GALCHENYUK AleksanderĽK60006-3000030.0045.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
2SHABANOV Sergei6000:000000.000.0000
31MEZIN Andrei666325:121711413187.023.1400
33FATIKOV Leonid66234:1834757.145.2500
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov