Začiatok | po 12. máj 2014 19:45 +02:00 |
Fáza | Základná časť • Skupina A |
Dejisko | Chizhovka Arena, Minsk BLR |
Diváci | 6317 |
Hlavní rozhodcovia | BRÜGGEMAN Lars GER, BULANOV Viacheslav RUS |
Čiaroví rozhodcovia | RAMING Stanislav RUS, SUOMINEN Sakari FIN |
Čas(y) | Akcia | Typ | Stav | Tím | Hráč(i) / popis | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. tretina | |||||||
00:00 | CZE | KOVÁŘ Jakub | |||||
00:00 | CAN | REIMER James | |||||
05:55 | EQ | 1:0 | CZE | ČERVENKA Roman | SOBOTKA Vladimír, KLEPIŠ Jakub | ||
06:51 – 08:51 | 2 min. | CZE | KOVÁŘ Jan | podrazenie | |||
09:56 | EQ | 1:1 | CAN | WARD Joel 3 | MONAHAN Sean, HUBERDEAU Jonathan | ||
2. tretina | |||||||
23:22 | EQ | 1:2 | CAN | TURRIS Kyle | READ Matt, CHIMERA Jason | ||
25:31 – 27:31 | 2 min. | CZE | SEKÁČ Jiří | narazenie na mantinel | |||
30:52 – 32:52 | 2 min. | CZE | tímový trest | príliš veľa hráčov na ľade / odsedel PETRUŽÁLEK Jakub | |||
33:03 – 35:03 | 2 min. | CAN | MONAHAN Sean | hra so zdvihnutou hokejkou | |||
35:01 – 40:01 | 5 min. | CZE | KOVÁŘ Jan | seknutie / odsedel SEKÁČ Jiří | |||
35:01 – 60:00 | 20 min. | CZE | KOVÁŘ Jan | trest do konca zápasu | |||
36:07 | PP1 | 1:3 | CAN | MacKINNON Nathan | WARD Joel, ELLIS Ryan | ||
36:24 | PP1 | 1:4 | CAN | RIELLY Morgan | BIEKSA Kevin | ||
36:24 | CZE | SALÁK Alexander | KOVÁŘ Jakub | ||||
37:06 – 39:06 | 2 min. | CZE | SALÁK Alexander | hrubosť / odsedel ŠEVC Martin | |||
3. tretina | |||||||
47:03 – 49:03 | 2 min. | CAN | MacKINNON Nathan | hra so zdvihnutou hokejkou | |||
52:11 | EQ | 2:4 | CZE | NOVOTNÝ Jiří | HUDLER Jiří 2 | ||
52:34 – 53:00 | 2 min. | CAN | GARRISON Jason | seknutie | |||
53:00 | PP1 | 3:4 | CZE | HERTL Tomáš 2 | JÁGR Jaromír | ||
56:54 – 58:54 | 2 min. | CZE | JÁGR Jaromír | hra so zdvihnutou hokejkou | |||
59:27 | CZE | SALÁK Alexander | |||||
59:35 – 60:00 | 2 min. | CZE | HUDLER Jiří | nedovolené bránenie v hre | |||
59:35 | CZE | SALÁK Alexander | |||||
59:35 | CZE | ||||||
59:51 | CZE | SALÁK Alexander | |||||
60:00 | CAN | REIMER James |
Ročník | |||||
78 | |||||
Trvanie | |||||
| |||||
Dejiská | |||||
Minsk Arena Minsk BLR | |||||
Chizhovka Arena Minsk BLR | |||||
Tímy (16) | |||||
BLR | Bielorusko | ||||
CAN | Kanada | ||||
CZE | Česko | ||||
DEN | Dánsko | ||||
FIN | Fínsko | ||||
FRA | Francúzsko | ||||
GER | Nemecko | ||||
ITA | Taliansko | ||||
KAZ | Kazachstan | ||||
LAT | Lotyšsko | ||||
NOR | Nórsko | ||||
RUS | Rusko | ||||
SUI | Švajčiarsko | ||||
SVK | Slovensko | ||||
SWE | Švédsko | ||||
USA | Spojené štáty |