Začiatok | št 10. máj 2018 20:15 +02:00 |
Fáza | Základná časť • Skupina A |
Dejisko | Royal Arena, Kodaň DEN |
Diváci | 12490 |
Hlavní rozhodcovia | IVERSON Brett CAN, ÖHLUND Linus SWE |
Čiaroví rozhodcovia | DAVIS Jake USA, van OOSTEN Nathan CAN |
Čas(y) | Akcia | Typ | Stav | Tím | Hráč(i) / popis | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. tretina | |||||||
00:00 | CZE | RITTICH David | |||||
00:00 | RUS | KOSHECHKIN Vasili | |||||
01:11 | EQ | 0:1 | RUS | NESTEROV Nikita | BARABANOV Alexander 3, KABLUKOV Ilya 3 | ||
14:41 | EQ | 1:1 | CZE | KREJČÍ David | JAŠKIN Dmitrij 2, GUDAS Radko | ||
18:39 | EQ | 2:1 | CZE | JAŠKIN Dmitrij 3 | PASTRŇÁK David, KREJČÍ David | ||
2. tretina | |||||||
21:00 | EQ | 2:2 | RUS | GRIGORENKO Mikhail 3 | BUCHNEVICH Pavel 2, ANISIMOV Artyom 2 | ||
21:30 – 23:30 | 2 min. | RUS | KHAFIZULLIN Dinar | nedovolené bránenie v hre | |||
24:17 | EQ | 3:2 | CZE | PASTRŇÁK David | KREJČÍ David 2 | ||
25:49 | EQ | 3:3 | RUS | BARABANOV Alexander 3 | ZAITSEV Nikita 4, SHALUNOV Maxim 2 | ||
27:08 – 29:08 | 2 min. | CZE | ŠULÁK Libor | seknutie | |||
36:16 – 38:16 | 2 min. | CZE | PLEKANEC Tomáš | nedovolené bránenie v hre brankárovi | |||
3. tretina | |||||||
45:57 – 47:57 | 2 min. | CZE | POLÁŠEK Adam | krosček | |||
47:51 – 49:51 | 2 min. | RUS | BUCHNEVICH Pavel | hra so zdvihnutou hokejkou | |||
Predĺženie | |||||||
63:23 | EQ | 4:3 | CZE | PASTRŇÁK David 2 | KREJČÍ David 3, HRONEK Filip | ||
63:23 | CZE | RITTICH David | |||||
63:23 | RUS | KOSHECHKIN Vasili |
Ročník | |||||
82 | |||||
Trvanie | |||||
| |||||
Dejiská | |||||
Royal Arena Kodaň DEN | |||||
Jyske Bank Boxen Herning DEN | |||||
Tímy (16) | |||||
AUT | Rakúsko | ||||
BLR | Bielorusko | ||||
CAN | Kanada | ||||
CZE | Česko | ||||
DEN | Dánsko | ||||
FIN | Fínsko | ||||
FRA | Francúzsko | ||||
GER | Nemecko | ||||
KOR | Kórejská republika | ||||
LAT | Lotyšsko | ||||
NOR | Nórsko | ||||
RUS | Rusko | ||||
SUI | Švajčiarsko | ||||
SVK | Slovensko | ||||
SWE | Švédsko | ||||
USA | Spojené štáty |