Začiatok | st 9. máj 2018 16:15 +02:00 |
Fáza | Základná časť • Skupina B |
Dejisko | Jyske Bank Boxen, Herning DEN |
Diváci | 7092 |
Hlavní rozhodcovia | HRIBIK Jan CZE, KAUKOKARI Mikko FIN |
Čiaroví rozhodcovia | LHOTSKÝ Miroslav CZE, SUOMINEN Sakari FIN |
Čas(y) | Akcia | Typ | Stav | Tím | Hráč(i) / popis | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. tretina | |||||||
00:00 | GER | TREUTLE Niklas | |||||
00:00 | KOR | DALTON Matt | |||||
09:54 – 10:02 | 2 min. | KOR | PARK Woosang | krosček | |||
10:02 | PP1 | 1:0 | GER | DRAISAITL Leon 2 | PLACHTA Matthias 3, SEIDENBERG Yannic | ||
15:49 – 17:49 | 2 min. | KOR | YOUNG Bryan William | podrazenie | |||
17:39 – 19:39 | 2 min. | GER | HAGER Patrick | seknutie | |||
19:38 – 20:41 | 2 min. | KOR | tímový trest | príliš veľa hráčov na ľade / odsedel RADUNSKE Brock | |||
2. tretina | |||||||
20:41 | PP1 | 2:0 | GER | EHLIZ Yasin 2 | PLACHTA Matthias 4, SEIDENBERG Yannic 2 | ||
27:07 – 29:07 | 2 min. | KOR | RADUNSKE Brock | hákovanie | |||
29:27 | EQ | 3:0 | GER | HAGER Patrick 3 | HOLZER Korbinian, DRAISAITL Leon 5 | ||
34:42 | EQ | 4:0 | GER | TIFFELS Frederik | MICHAELIS Marc | ||
37:24 – 39:24 | 2 min. | KOR | OH Hyonho | držanie hokejky | |||
3. tretina | |||||||
41:51 – 43:51 | 2 min. | GER | MÜLLER Jonas | úder do hlavy a krku / odsedel MICHAELIS Marc | |||
41:51 – 53:51 | 10 min. | GER | MÜLLER Jonas | osobný trest | |||
48:37 | EQ | 5:0 | GER | EHLIZ Yasin 3 | KAHUN Dominik, DRAISAITL Leon 6 | ||
49:29 – 51:29 | 2 min. | KOR | SWIFT Michael | hra so zdvihnutou hokejkou / odsedel RADUNSKE Brock | |||
49:29 – 51:29 | 2 min. | GER | HOLZER Korbinian | hrubosť | |||
49:29 – 60:00 | 10 min. | GER | HOLZER Korbinian | nešportové správanie | |||
49:29 – 53:29 | 2 min. | KOR | SWIFT Michael | hrubosť | |||
52:13 – 52:33 | 2 min. | KOR | RADUNSKE Brock | hrubosť | |||
52:33 | PP1 | 6:0 | GER | SEIDENBERG Yannic 2 | PLACHTA Matthias 5 | ||
56:57 – 57:01 | 2 min. | GER | WIEDERER Manuel | podrazenie | |||
57:01 | PP1 | 6:1 | KOR | RADUNSKE Brock | AHN Jin Hui | ||
58:18 – 60:00 | 2 min. | KOR | KIM Sangwook | podrazenie | |||
60:00 | GER | TREUTLE Niklas | |||||
60:00 | KOR | DALTON Matt |
Ročník | |||||
82 | |||||
Trvanie | |||||
| |||||
Dejiská | |||||
Royal Arena Kodaň DEN | |||||
Jyske Bank Boxen Herning DEN | |||||
Tímy (16) | |||||
AUT | Rakúsko | ||||
BLR | Bielorusko | ||||
CAN | Kanada | ||||
CZE | Česko | ||||
DEN | Dánsko | ||||
FIN | Fínsko | ||||
FRA | Francúzsko | ||||
GER | Nemecko | ||||
KOR | Kórejská republika | ||||
LAT | Lotyšsko | ||||
NOR | Nórsko | ||||
RUS | Rusko | ||||
SUI | Švajčiarsko | ||||
SVK | Slovensko | ||||
SWE | Švédsko | ||||
USA | Spojené štáty |