Začiatok | ne 6. máj 2018 16:15 +02:00 |
Fáza | Základná časť • Skupina B |
Dejisko | Jyske Bank Boxen, Herning DEN |
Diváci | 5491 |
Hlavní rozhodcovia | IVERSON Brett CAN, RENEAU Stephen USA |
Čiaroví rozhodcovia | OTMAKHOV Alexander RUS, van OOSTEN Nathan CAN |
Čas(y) | Akcia | Typ | Stav | Tím | Hráč(i) / popis | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. tretina | |||||||
00:00 | GER | PIELMEIER Timo | |||||
00:00 | NOR | HAUKELAND Henrik | |||||
00:40 – 02:40 | 2 min. | NOR | OLIMB Mathis | hákovanie | |||
01:41 | SH1 | 0:1 | NOR | OLIMB Kee André | |||
06:40 – 07:31 | 2 min. | GER | tímový trest | príliš veľa hráčov na ľade / odsedel MICHAELIS Marc | |||
07:31 | PP1 | 0:2 | NOR | VALKVÆ OLSEN Thomas | LINDSTRÖM Tobias, OLIMB Mathis 2 | ||
08:37 – 10:37 | 2 min. | NOR | ROEST Niklas | seknutie | |||
10:46 – 12:46 | 2 min. | NOR | STRØM Villiam | krosček | |||
14:15 – 14:30 | 2 min. | NOR | ESPELAND Stefan | hákovanie | |||
14:30 | PP1 | 1:2 | GER | HAGER Patrick | DRAISAITL Leon 2, PLACHTA Matthias | ||
18:41 | EQ | 2:2 | GER | MICHAELIS Marc | NOEBELS Marcel, MÜLLER Jonas | ||
2. tretina | |||||||
21:36 | EQ | 2:3 | NOR | BASTIANSEN Anders 2 | SALSTEN Eirik, VALKVÆ OLSEN Thomas | ||
25:54 – 27:31 | 2 min. | NOR | OLIMB Mathis | zdržiavanie hry | |||
27:31 | PP1 | 3:3 | GER | HAGER Patrick 2 | DRAISAITL Leon 3 | ||
3. tretina | |||||||
50:13 | EQ | 3:4 | NOR | SØRVIK Daniel | |||
50:38 | EQ | 4:4 | GER | SEIDENBERG Yannic | PLACHTA Matthias 2, DRAISAITL Leon 4 | ||
55:30 – 57:30 | 2 min. | GER | HOLZER Korbinian | podrazenie | |||
Predĺženie | |||||||
62:39 – 64:39 | 2 min. | NOR | THORESEN Steffen | seknutie | |||
62:39 – 64:39 | 2 min. | GER | MÜLLER Jonas | seknutie | |||
63:08 – 65:00 | 2 min. | GER | DRAISAITL Leon | hra so zdvihnutou hokejkou | |||
63:08 | NOR | ||||||
65:00 | GER | PIELMEIER Timo | |||||
65:00 | NOR | HAUKELAND Henrik | |||||
Samostatné nájazdy | |||||||
0:1 | NOR | TRETTENES Mathias | premenený / PIELMEIER Timo | ||||
0:0 | GER | PIETTA Daniel | chytený brankárom / HAUKELAND Henrik | ||||
0:0 | NOR | ESPELAND Stefan | chytený brankárom / PIELMEIER Timo | ||||
0:0 | GER | HAGER Patrick | chytený brankárom / HAUKELAND Henrik | ||||
0:1 | NOR | LINDSTRÖM Tobias | premenený / PIELMEIER Timo | ||||
0:0 | GER | KAHUN Dominik | chytený brankárom / HAUKELAND Henrik | ||||
0:1 | NOR | BASTIANSEN Anders | premenený / PIELMEIER Timo | ||||
65:00 | 0:3 | NOR | TRETTENES Mathias |
Ročník | |||||
82 | |||||
Trvanie | |||||
| |||||
Dejiská | |||||
Royal Arena Kodaň DEN | |||||
Jyske Bank Boxen Herning DEN | |||||
Tímy (16) | |||||
AUT | Rakúsko | ||||
BLR | Bielorusko | ||||
CAN | Kanada | ||||
CZE | Česko | ||||
DEN | Dánsko | ||||
FIN | Fínsko | ||||
FRA | Francúzsko | ||||
GER | Nemecko | ||||
KOR | Kórejská republika | ||||
LAT | Lotyšsko | ||||
NOR | Nórsko | ||||
RUS | Rusko | ||||
SUI | Švajčiarsko | ||||
SVK | Slovensko | ||||
SWE | Švédsko | ||||
USA | Spojené štáty |