Mistrovství světa v ledním hokeji 2019

Zápasy

Preliminary Round

Skupina B

pá 10. květen 2019 16:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
RUSRUS5 - 2
(2 - 0 , 2 - 0 , 1 - 2)
NORNOR
pá 10. květen 2019 20:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
CZECZE5 - 2
(1 - 0 , 1 - 2 , 3 - 0)
SWESWE
so 11. květen 2019 12:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
SUISUI9 - 0
(4 - 0 , 2 - 0 , 3 - 0)
ITAITA
so 11. květen 2019 16:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
LATLAT5 - 2
(1 - 1 , 0 - 0 , 4 - 1)
AUTAUT
so 11. květen 2019 20:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
NORNOR2 - 7
(1 - 3 , 0 - 2 , 1 - 2)
CZECZE
ne 12. květen 2019 12:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
RUSRUS5 - 0
(1 - 0 , 2 - 0 , 2 - 0)
AUTAUT
ne 12. květen 2019 16:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
ITAITA0 - 8
(0 - 1 , 0 - 1 , 0 - 6)
SWESWE
ne 12. květen 2019 20:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
LATLAT1 - 3
(0 - 0 , 1 - 1 , 0 - 2)
SUISUI
po 13. květen 2019 16:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
RUSRUS3 - 0
(1 - 0 , 1 - 0 , 1 - 0)
CZECZE
po 13. květen 2019 20:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
NORNOR1 - 9
(0 - 3 , 0 - 5 , 1 - 1)
SWESWE
út 14. květen 2019 16:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
ITAITA0 - 3
(0 - 0 , 0 - 2 , 0 - 1)
LATLAT
út 14. květen 2019 20:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
SUISUI4 - 0
(1 - 0 , 0 - 0 , 3 - 0)
AUTAUT
st 15. květen 2019 16:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
SUISUI4 - 1
(1 - 0 , 1 - 0 , 2 - 1)
NORNOR
st 15. květen 2019 20:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
RUSRUS10 - 0
(4 - 0 , 4 - 0 , 2 - 0)
ITAITA
čt 16. květen 2019 16:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
SWESWE9 - 1
(5 - 0 , 2 - 0 , 2 - 1)
AUTAUT
čt 16. květen 2019 20:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
CZECZE6 - 3
(0 - 2 , 4 - 0 , 2 - 1)
LATLAT
pá 17. květen 2019 16:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
AUTAUT3 - 5
(0 - 1 , 1 - 1 , 2 - 3)
NORNOR
pá 17. květen 2019 20:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
CZECZE8 - 0
(1 - 0 , 4 - 0 , 3 - 0)
ITAITA
so 18. květen 2019 12:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
LATLAT1 - 3
(1 - 0 , 0 - 3 , 0 - 0)
RUSRUS
so 18. květen 2019 16:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
ITAITA1 - 7
(0 - 1 , 0 - 0 , 1 - 6)
NORNOR
so 18. květen 2019 20:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
SWESWE4 - 3
(1 - 1 , 2 - 1 , 1 - 1)
SUISUI
ne 19. květen 2019 16:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
AUTAUT0 - 8
(0 - 2 , 0 - 3 , 0 - 3)
CZECZE
ne 19. květen 2019 20:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
SUISUI0 - 3
(0 - 1 , 0 - 1 , 0 - 1)
RUSRUS
po 20. květen 2019 16:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
SWESWE5 - 4
(1 - 0 , 1 - 1 , 3 - 3)
LATLAT
po 20. květen 2019 20:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
AUTAUT     3 - 4 SO
(2 - 1 , 0 - 2 , 1 - 0 , 0 - 0 , 0 - 1)
ITAITA
út 21. květen 2019 12:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
CZECZE5 - 4
(1 - 1 , 3 - 1 , 1 - 2)
SUISUI
út 21. květen 2019 16:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
NORNOR1 - 4
(1 - 0 , 0 - 1 , 0 - 3)
LATLAT
út 21. květen 2019 20:15Zimní stadion Ondreje Nepely
Summary Line-ups H2H
SWESWE4 - 7
(1 - 0 , 0 - 6 , 3 - 1)
RUSRUS

Standings
#TeamGPWOTWOTLLGF:GAGDFPTS
1RUSRusko7700036:72921
2CZEČeská republika7600139:142518
3SWEŠvédsko7500241:212015
4SUIŠvýcarsko7400327:141312
5LATLotyšsko7300421:2019
6NORNorsko7200519:33-146
7ITAItálie701065:48-432
8AUTRakousko700169:40-311
   Advance › Quarterfinals      Relegation › MS IA 2020  
Legend
GPGames playedOTLOvertime lossesGAGoals against
WWinsLLossesGDFGoal difference
OTWOvertime winsGFGoals forPTSPoints