Začiatok | po 11. máj 2015 16:15 +02:00 |
Fáza | Základná časť • Skupina B |
Dejisko | ČEZ Aréna, Ostrava CZE |
Diváci | 8812 |
Hlavní rozhodcovia | STRICKER Daniel SUI, WEHRLI Tobias SUI |
Čiaroví rozhodcovia | SEMIONOV Anton EST, TOSENOVJAN Rudolf CZE |
Čas(y) | Akcia | Typ | Stav | Tím | Hráč(i) / popis | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. tretina | |||||||
00:00 | FIN | RINNE Pekka | |||||
00:00 | BLR | KOVAL Vitali | |||||
16:54 – 18:54 | 2 min. | FIN | tímový trest | príliš veľa hráčov na ľade / odsedel DONSKOI Joonas | |||
2. tretina | |||||||
21:17 – 23:17 | 2 min. | BLR | YEFIMENKO Alexei | držanie protihráča | |||
27:22 – 29:22 | 2 min. | FIN | JAAKOLA Topi | podrazenie | |||
3. tretina | |||||||
45:09 | EQ | 0:1 | BLR | KOVYRSHIN Yevgeni 3 | STEPANOV Andrei 2, KULAKOV Alexander 3 | ||
46:11 – 48:11 | 2 min. | BLR | LISOVETS Yevgeni | zdržiavanie hry | |||
47:22 – 49:22 | 2 min. | FIN | RUUTU Tuomo | nedovolené bránenie v hre | |||
47:53 – 49:53 | 2 min. | FIN | BARKOV Aleksander | nedovolené bránenie v hre | |||
51:49 – 51:57 | 2 min. | BLR | tímový trest | príliš veľa hráčov na ľade / odsedel STEPANOV Andrei | |||
51:57 | PP1 | 1:1 | FIN | DONSKOI Joonas 2 | LINDELL Esa 5, JOKINEN Jussi 5 | ||
52:51 | EQ | 2:1 | FIN | HARTIKAINEN Teemu | JAAKOLA Topi, KEMPPAINEN Joonas 6 | ||
58:40 | BLR | KOVAL Vitali | |||||
58:43 | BLR | ||||||
58:43 | BLR | KOVAL Vitali | |||||
58:50 | BLR | KOVAL Vitali | |||||
59:29 | EQ, EA | 2:2 | BLR | KALYUZHNY Alexei 4 | KOSTITSYN Sergei 4, GAVRUS Artur 3 | ||
59:29 | BLR | KOVAL Vitali | |||||
Predĺženie | |||||||
65:00 | FIN | RINNE Pekka | |||||
65:00 | BLR | KOVAL Vitali | |||||
Samostatné nájazdy | |||||||
1:0 | FIN | IMMONEN Jarkko | premenený / KOVAL Vitali | ||||
0:0 | BLR | KOSTITSYN Sergei | chytený brankárom / RINNE Pekka | ||||
1:0 | FIN | DONSKOI Joonas | premenený / KOVAL Vitali | ||||
0:1 | BLR | STEPANOV Andrei | premenený / RINNE Pekka | ||||
1:0 | FIN | JOKINEN Jussi | premenený / KOVAL Vitali | ||||
65:00 | 3:1 | FIN | DONSKOI Joonas |
Ročník | |||||
79 | |||||
Trvanie | |||||
| |||||
Dejiská | |||||
O2 Arena Praha CZE | |||||
ČEZ Aréna Ostrava CZE | |||||
Tímy (16) | |||||
AUT | Rakúsko | ||||
BLR | Bielorusko | ||||
CAN | Kanada | ||||
CZE | Česko | ||||
DEN | Dánsko | ||||
FIN | Fínsko | ||||
FRA | Francúzsko | ||||
GER | Nemecko | ||||
LAT | Lotyšsko | ||||
NOR | Nórsko | ||||
RUS | Rusko | ||||
SLO | Slovinsko | ||||
SUI | Švajčiarsko | ||||
SVK | Slovensko | ||||
SWE | Švédsko | ||||
USA | Spojené štáty |