Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2001

Rusko RUS

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1KHLOPOTNOV DenisB000000000000.000.00
2VISHNEVSKY VitaliO70336-2000090.000.00
4ZHUKOV SergeiO701102000040.000.00
6EVSTAFIEV AndreiO702221000070.000.00
7KRASOTKIN DmitriO702242000070.000.00
10TVERDOVSKY OlegO72242-100101712.000.00
13RAZIN AndreiÚ73474000301225.0044.00
14DATSYUK PavelÚ704404000020.0056.00
16KUZNETSOV YuriÚ7123230000520.0050.00
18BUT AntonÚ7303241000743.000.00
19YASHIN AlexeiÚ72356-310001911.0049.00
21KHARITONOV AlexanderÚ72028-300101315.000.00
22GOLTS AlexanderÚ72242100011911.000.00
23PROKOPEV AlexanderÚ71230-10000119.0046.00
25ARKHIPOV DenisÚ000000000000.000.00
26PETROCHININ EvgeniO7000142000080.000.00
27GUSMANOV RavilÚ72682-100001911.0033.00
28ZHDAN AlexanderO703320000080.000.00
29KUVALDIN AlexanderÚ7112201010128.0020.00
31SOKOLOV MaximB700025000000.000.00
32OREKHOVSKY OlegO70008-2000060.000.00
35SHTALENKOV MikhailB70000-4000000.000.00
44KARPOV ValeriÚ73034-200201323.000.00
94KOROLYUK AlexanderÚ71126-11000138.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1KHLOPOTNOV Denis7000:000000.000.0000
31SOKOLOV Maxim777321:57911612592.801.6822
35SHTALENKOV Mikhail772104:066404686.963.4600
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov