Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2001

Japonsko JPN

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1IWASAKI ShinichiB60000-11000000.000.00
3ITO KengoO60448-11000070.000.00
5MIYAUCHI FumitakaO60112-4000000.000.00
6KAWASHIMA MakotoO60002-5000060.000.00
7DAIKAWA DanielO601116-3000080.000.00
9KATAYAMA TatsukiO60002-8000040.000.00
10MURAKAMI HiroyukiÚ600020-7000040.0050.00
11KAWAGUCHI YutakaO41012-20010714.000.00
12UCHIYAMA TomohikoÚ50002-2000010.000.00
18SUZUKI TakahitoÚ61122-110010617.000.00
19IWATA YasunoriÚ61012-70000250.0042.00
21KAWAHIRA MakotoÚ613431-50010813.0050.00
22SHIRONO MasakiÚ62026-40010729.0039.00
27NIHEI JiroB60000-7000000.000.00
28ISOJIMA AkihitoO60110-3000060.000.00
30YAHATA ShinÚ620212-700101118.0054.00
34SAKATA JunjiÚ60002-5000020.000.00
39MIURA HiroyukiO40002-1000010.000.00
40FUJITA KiyoshiÚ623512-100101811.0046.00
41NIHEI TaroÚ6134220000911.000.00
44FUKUFUJI YutakaB600000000000.000.00
71KUWABARA RyanÚ602210-50000120.0033.00
75YULE ChrisÚ3123200000617.0025.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1IWASAKI Shinichi652120:0016839983.848.0000
27NIHEI Jiro654239:001815317189.474.5200
44FUKUFUJI Yutaka6200:000000.000.0000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov