Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2001

Fínsko FIN

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
2KIPRUSOFF MarkoO9112410000157.000.00
3NUMMELIN PetteriO911213040010234.000.00
4TIMONEN KimmoO92241071000307.000.00
5SALO SamiO93696910202313.000.00
6VÄÄNÄNEN OssiO9022169000060.00100.00
7BERG Aki-PetteriO20000-2000010.000.00
14HELMINEN RaimoÚ91560500101010.0048.00
15LAAKSONEN AnttiÚ9246820000922.000.00
17KALLIO TomiÚ94156300023412.000.00
21KAPANEN NikoÚ93148300001718.0040.00
24KAPANEN SamiÚ874118520403421.0033.00
25HENTUNEN JukkaÚ9134250000176.0050.00
26PÄRSSINEN TimoÚ9268860000248.0067.00
27LIND JuhaÚ9134430000128.0060.00
28SIHVONEN ToniÚ9224200000825.0057.00
30NURMINEN PasiB9000210000000.000.00
31KIPRUSOFF MiikkaB901105000000.000.00
32RINTANEN KimmoÚ92130110101020.000.00
33VIRTA TonyÚ92682310001217.0067.00
35MYLLYS JarmoB900000000000.000.00
36YLÖNEN JuhaÚ959142900201729.0051.00
37RUUTU JarkkoÚ91011031000157.0060.00
40NIEMI Antti-JussiO901110-10000110.000.00
55GRÖNVALL JanneO700084000070.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
30NURMINEN Pasi987410:381218119393.781.7502
31KIPRUSOFF Miikka983140:005404588.892.1410
35MYLLYS Jarmo9200:000000.000.0000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov