Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2002

Taliansko ITA

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
1BRUNETTA MarioB60000-5000000.000.00
2ZISSER StefanÚ600080000050.0054.00
6STRAZZABOSCO MicheleO60002-3000020.000.00
8CHELODI ArmandoÚ60118-1000070.0043.00
9HELFER ArminO6101800000813.000.00
10de TONI LinoÚ60118-2000040.0050.00
11RAMOSER RolandÚ61126-10000138.000.00
12MANSI MaurizioO61232-40010714.000.00
13TIMPONE ChristianÚ63142-210101127.0027.00
14LORENZI CarloO602220000050.000.00
18de TONI ManuelÚ6101200000813.0049.00
19de BETTIN GiorgioÚ600000000010.000.00
20ROSSI DE MIO RuggeroÚ600040000010.00100.00
21BUSILLO GiuseppeÚ61018-30010714.0042.00
22MARGONI StefanoÚ61014-60010813.0044.00
27TOPATIGH LucioÚ60116-2000070.000.00
28SACRATINI VezioÚ61348-600001010.0055.00
29BARTOLONE ChristopherO600012-50000230.000.00
30BORGATELLO ChristianO60110-1000020.000.00
34ROSATI MichaelB60000-3000000.000.00
40PECA GiustinoO60002-3000070.000.00
47GRUBER IngemarO60112-1000000.000.00
55CARPANO AndreaB600000000000.000.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
1BRUNETTA Mario633100:009465583.645.4000
34ROSATI Michael665240:001611312987.604.0000
55CARPANO Andrea63120:00066100.000.0000
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov