Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2002

Rusko RUS

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%FO%
2YUDIN AlexanderO9000600000130.000.00
4VYSHEDKEVICH SergeiO9000800000110.000.00
5BYKOV DmitriO5314232010933.000.00
6VOLCHENKOV AntonO9000000000100.000.00
7GUSKOV AlexanderO9011610000150.000.00
8GUSEV SergeiO300001000030.000.00
9KOZNEV AlexeiÚ93256200101323.0058.00
10ZATONSKI DmitriÚ923522200201513.0056.00
11RYABYKIN DmitriO9033230000110.000.00
13RAZIN AndreiÚ000000000000.000.00
15TKACHENKO IvanÚ93252200001127.0033.00
21SAVCHENKOV AlexanderÚ200020000030.000.00
23PROKOPEV AlexanderÚ934718100001619.0045.00
24ANTIPOV VladimirÚ91232200001010.0035.00
25ZHUKOV SergeiO91230-10100128.000.00
26BUTSAEV VyacheslavÚ9123600000195.0065.00
27GUSMANOV RavilÚ73038100101127.0040.00
29LYASHENKO RomanÚ902214-1000040.0034.00
30CHISTOV VictorB900000000000.000.00
31PODOMATSKI EgorB900023000000.000.00
33SUSHINSKY MaximÚ93474100101817.000.00
39SOKOLOV MaximB900001000010.000.00
44KARPOV ValeriÚ942622020201136.0025.00
45KALININ DmitriO901141000090.000.00
51KOVALENKO AndreiÚ8044410000120.0029.00
61AFINOGENOV MaximÚ93036-100101718.0025.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasy+/-rozdiel plus/mínus bodovSOGstrely
GgólyGWGvíťazné gólySG%úspešnosť streľby
AasistencieGTGvyrovnávajúce gólyFO%úspešnosť na vhadzovaniach
PTSbodyPPGgóly v presilovkách
PIMtrestné minútySHGgóly v oslabeniach

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPGASVSSOGSVS%GAASOPIM
30CHISTOV Victor9300:000000.000.0000
31PODOMATSKI Egor985258:091211612890.632.7902
39SOKOLOV Maxim975291:051115616793.412.2700
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólyGAApriemer inkasovaných gólov na zápas
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokySOčisté kontá
GPIodchytané zápasySOGzákrokyPIMtrestné minúty
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokov