Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2004

Japonsko JPN

Štatistiky hráčov

Hráči

Č.MenoPoz.GPGAPTSPIM+/-GWGGTGPPGSHGSOGSG%
2MIURA HiroyukiO601120000040.00
3ITO KengoO62134-300201711.76
5MIYAUCHI FumitakaO61010-10100333.33
6KAWASHIMA MakotoO60116-3000060.00
7OSHIRO JoelO610110-50000128.33
8SUGAWARA NobuhiroO60002-1000000.00
9MIWA RobertÚ61010-10010333.33
13KON YosukeÚ60226-4000040.00
15OBARA DaisukeÚ300000000010.00
18SUZUKI TakahitoÚ61014000001010.00
19SAITO TakeshiÚ60222-5000030.00
22KOBAYASHI TomohitoÚ61122-30000520.00
24SAKURAI KunihikoÚ60114-2000040.00
34TAKAHASHI JunichiO60006-5000030.00
40FUJITA KiyoshiÚ6033400000130.00
75YULE ChrisÚ61230-30000714.29
77BRIGHT ChrisÚ62358-50010258.00
81ITO MasatushiÚ600000000040.00
87MASUKO ShujiÚ000000000000.00
88KOBORI TakayukiO62022-20010540.00
91SATO HiroshiÚ30006-3000000.00
97IWATA YasunoriÚ60004-3000030.00
Vysvetlivky
GPodohrané zápasyPIMtrestné minútyPPGgóly v presilovkách
Ggóly+/-rozdiel plus/mínus bodovSHGgóly v oslabeniach
AasistencieGWGvíťazné gólySOGstrely
PTSbodyGTGvyrovnávajúce gólySG%úspešnosť streľby

Brankári

Č.MenoGPTGKDGPIMIPMIP%GASVSSOGSVS%GAASOWTL
27NIHEI Jiro66160:0016.676273381.826.000001
30OGINO Junji6200:000.000000.000.000000
44FUKUFUJI Yutaka655298:4799.591815016889.293.610023
Vysvetlivky
GPTzápasy tímuGAinkasované gólySOčisté kontá
GKDpripravený chytaťSVSúspešné zákrokyWvýhry
GPIodchytané zápasySOGzákrokyTremízy
MIPodohrané minútySVS%úspešnosť zákrokovLprehry
MIP%percento odchytaných minútGAApriemer inkasovaných gólov na zápas