Začiatok | ut 20. február 2018 13:10 +01:00 |
Fáza | Playoff • Osemfinále |
Dejisko | Kwandong Hockey Centre, Kangnung KOR |
Diváci | 2878 |
Hlavní rozhodcovia | HRIBIK Jan CZE, ÖHLUND Linus SWE |
Čiaroví rozhodcovia | McINTYRE Fraser USA, SORMUNEN Hannu FIN |
Čas(y) | Akcia | Typ | Stav | Tím | Hráč(i) / popis | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. tretina | |||||||
00:00 | SUI | HILLER Jonas | |||||
00:00 | GER | aus den BIRKEN Danny | |||||
00:09 – 05:09 | 5 min. | SUI | ALMOND Cody | úder do hlavy a krku / odsedel HERZOG Fabrice | |||
00:09 – 60:26 | 20 min. | SUI | ALMOND Cody | trest do konca zápasu | |||
01:19 | PP1 | 0:1 | GER | PFÖDERL Leonhard | HÖRDLER Frank, HAGER Patrick | ||
02:59 – 04:59 | 2 min. | GER | SCHÜTZ Felix | krosček | |||
07:10 – 09:10 | 2 min. | GER | NOEBELS Marcel | podrazenie | |||
13:09 – 15:09 | 2 min. | GER | HAGER Patrick | podrazenie | |||
16:18 – 18:18 | 2 min. | GER | MAUER Frank | podrazenie | |||
2. tretina | |||||||
23:40 | EQ | 1:1 | SUI | MOSER Simon 2 | AMBÜHL Andres 5, SUTER Pius 2 | ||
25:33 – 27:33 | 2 min. | SUI | BODENMANN Simon | nedovolené bránenie v hre | |||
3. tretina | |||||||
44:23 – 46:23 | 2 min. | SUI | CORVI Enzo | podrazenie | |||
50:11 – 52:11 | 2 min. | GER | EHLIZ Yasin | hra so zdvihnutou hokejkou | |||
51:58 – 53:58 | 2 min. | GER | BOYLE Daryl | podrazenie | |||
Predĺženie | |||||||
60:26 | EQ | 1:2 | GER | SEIDENBERG Yannic | KAHUN Dominik 2, MAUER Frank | ||
60:26 | SUI | HILLER Jonas | |||||
60:26 | GER | aus den BIRKEN Danny |
Ročník | |||||
23 | |||||
Trvanie | |||||
| |||||
Dejiská | |||||
Pjongčang KOR | |||||
Gangneung Hockey Centre Kangnung KOR | |||||
Kwandong Hockey Centre Kangnung KOR | |||||
Tímy (12) | |||||
CAN | Kanada | ||||
CZE | Česko | ||||
FIN | Fínsko | ||||
GER | Nemecko | ||||
KOR | Kórejská republika | ||||
NOR | Nórsko | ||||
OAR | Olympijskí športovci z Ruska | ||||
SLO | Slovinsko | ||||
SUI | Švajčiarsko | ||||
SVK | Slovensko | ||||
SWE | Švédsko | ||||
USA | Spojené štáty |