Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2024

LAT LotyšskoŠvédsko SWE 2 - 7 (0 - 2 , 2 - 4 , 0 - 1)

Základné informácie
Začiatokso 18. máj 2024 12:20 +02:00
FázaZákladná časťSkupina B
DejiskoOstravar Aréna, Ostrava CZE CZE
Diváci9109
Hlavní rozhodcoviaCAMPBELL Michael CAN CAN, HRONSKÝ Tomáš SVK SVK
Čiaroví rozhodcoviaDURMIS Oto SVK SVK, GUSTAFSON Shane USA USA

Sumár

Čas(y)AkciaTypStavTímHráč(i) / popis
1. tretina
00:00LAT LAT MERZĻIKINS Elvis
00:00SWE SWE GUSTAVSSON Filip
04:50EQ0:1SWE SWEDAHLIN RasmusOLOFSSON Victor 2
06:57EQ0:2SWE SWEBRODIN JonasJOHANSSON Marcus 4, KEMPE Adrian 3
19:00 – 21:002 min.LAT LATDZIERKALS Mārtiņšnedovolené bránenie v hre
2. tretina
22:54EQ1:2LAT LATDAUGAVIŅŠ Kaspars 4ĀBOLS Rodrigo 2, KOMULS Markuss
23:17EQ2:2LAT LATMAMČICS Roberts 2DZIERKALS Mārtiņš 4, BATŅA Oskars 3
24:43 – 26:432 min.LAT LATKRASTENBERGS Renārshákovanie
26:39 – 31:395 min.SWE SWEDAHLIN Rasmusnapadnutie / odsedel SÖRENSEN Marcus
26:39 – 60:0020 min.SWE SWEDAHLIN Rasmustrest do konca zápasu
26:39 – 28:392 min.LAT LATČUKSTE Kārlishrubosť
26:39 – 28:392 min.SWE SWEDAHLIN Rasmushrubosť / odsedel OLOFSSON Victor
32:59EQ2:3SWE SWEZETTERLUND Fabian 2LUNDESTRÖM Isac 2, KARLSSON Erik 3
33:16EQ2:4SWE SWEZETTERLUND Fabian 3
33:25EQ2:5SWE SWEERIKSSON EK Joel 3JOHANSSON Marcus 5, HEED Tim 3
33:25LAT LAT
35:36EQ2:6SWE SWEPETTERSSON Marcus 2BURAKOVSKY Andre 5, RAYMOND Lucas
35:36LAT LAT VITOLS Eriks MERZĻIKINS Elvis
37:34 – 39:342 min.SWE SWEJOHANSSON Marcusseknutie
3. tretina
44:19 – 46:192 min.LAT LATMAMČICS Robertsdržanie protihráča
45:22 – 47:222 min.SWE SWEtímový trestpríliš veľa hráčov na ľade / odsedel SÖRENSEN Marcus
46:57 – 48:572 min.LAT LATBATŅA Oskarshákovanie
52:21 – 54:212 min.LAT LATBUKARTS Rihardshákovanie
53:11 – 55:112 min.LAT LATĀBOLS Rodrigohra so zdvihnutou hokejkou
53:11 – 57:112 min.LAT LATĀBOLS Rodrigohra so zdvihnutou hokejkou
57:14 – 59:142 min.SWE SWEHEDMAN Victorhrubosť
57:14 – 59:142 min.LAT LATFREIBERGS Ralfshrubosť
57:14 – 59:142 min.SWE SWEERIKSSON EK Joelnedovolené bránenie v hre
58:51SH12:7SWE SWEJOHANSSON Marcus 4HOLMBERG Pontus 4, BENGTSSON Lukas 2
60:00LAT LAT VITOLS Eriks
60:00SWE SWE GUSTAVSSON Filip